• Неодамнешно
Од Пинцети Професионални Алатки За Накит Преклопување Хартија Додатоци За Поправка Од Нерѓосувачки Челик Форцепс За Занаети Бележник

Од Пинцети Професионални Алатки За Накит Преклопување Хартија Додатоци За Поправка Од Нерѓосувачки Челик Форцепс За Занаети

Buyers rating:
DEN 351.84

Количина на стоки

Опис : Доволни количини : професионалните алатки за преклопување хартија доаѓаат во доволни количини за да ги задоволат вашите различни потреби за изработка на алатки.Квалитетен материјал : пинцетата е изработена од квалитетни материјали, безбедна и издржлива за употреба, не е лесна за кршење, може да ви служи долго време.Мазна површина : клештите имаат мазна површина за избегнување гребнатини на деликатна хартија, ткаенина или глинени површини.Повеќенаменски : Форцепсот може да ја заштити хартијата од сечење или кинење, може да се примени во повеќе самостојни проекти, како што се уметност на нокти, убавина, резба итн.Широки апликации : комплетот алатки за изработка е убав за бележење, правење картички, врзување рачно изработени книги, кожни занаети, изработка на керамичка уметност, канцелариски материјали.Спецификација : Боја : како што е прикажано На сликата Материјал : нерѓосувачки челик големина : Прибл.10см/Прибл.3.93 во пакетот Вклучува : 10 Парчиња Пинцети Мазна површина : клештите имаат мазна површина за избегнување гребнатини на деликатна хартија, ткаенина или глинени површини. Широки апликации : комплетот алатки за изработка е убав за бележење, правење картички, врзување рачно изработени книги, кожни занаети, изработка на керамичка уметност, канцелариски материјали. Квалитетен материјал : пинцетата е изработена од квалитетни материјали, безбедна и издржлива за употреба, не е лесна за кршење, може да ви служи долго време. Повеќенаменски : Форцепсот може да ја заштити хартијата од сечење или кинење, може да се примени во повеќе самостојни проекти, како што се уметност на нокти, убавина, резба итн. Доволни количини : професионалните алатки за преклопување хартија доаѓаат во доволни количини за да ги задоволат вашите различни потреби за алатки за изработка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ