• Неодамнешно
Дете Деца Унизе Краток Ракав Мета Бермуди Шорцеви Памук Костум Удобен Симпатична Цртан Филм Печатење Повик Во Собата

Дете Деца Унизе Краток Ракав Мета Бермуди Шорцеви Памук Костум Удобен Симпатична Цртан Филм Печатење Повик Во Собата

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

Ироинид Мали Деца Унисекс Краток Ракав Мета Бермуди Шорцеви Памук Костум Удобен Симпатична Цртан Филм Печатење Секојдневен Сет Карактеристики : + Мека Ткаенина●нашата маица за деца е изработена од мека ткаенина,пријателска за кожата, мека и дише, нема никаква штета на кожата на вашето бебе, дајте им на вашите деца удобни искуства.Моден дизајн, висок квалитет!Материјал : 90%Памук, 10% должина На Полиестерски Ракави : Краток Стил На Ракав : Слаткиот И модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињавнимание плз : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Пакетот вклучува : 1 PC МАИЦА + 1pc Шорцеви Големина : 2-3 Години Големина На Етикетата : 100 US : 2 T Биста : 60cm/23.62 "Рамо : 28cm/11.02" Горна Должина : 41cm/16.14 "Должина На Панталони : 29cm/11.42". момчиња маици големина 7. девојки симпатични врвови. кошули под 5 години. бела кошула за момчиња. момчиња црна сива и црвена копче надолу кошула. бела и црна кошула за деца. фустан кошули за момчиња големина 7. кошула девојки 10.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Летен Еднобоен Принт Од Виножито Висечки Трегер За Вратот Искинати Тексас Шорцеви Лето Облека За Девојчиња Облека За Девојчиња
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Летен Еднобоен Принт Од Виножито Висечки Трегер За Вратот Искинати Тексас Шорцеви Лето Облека За Девојчиња Облека За Девојчиња

Големина : 80 Препорачана возраст : 1224 Месеци Биста : 48см / 18,90" Половината : 38см / 14,96" Должина : 26см / 10,24" Долж�

DEN 383.84
Дете Деца Бебе Момче Девојче Цврст Пуловер Краток Ракав Памучен Ленен Дуксер Маица Врвови На Екипажот Шорцеви Комплет Облека
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дете Деца Бебе Момче Девојче Цврст Пуловер Краток Ракав Памучен Ленен Дуксер Маица Врвови На Екипажот Шорцеви Комплет Облека

повлечете го затворањето Машина За Перење табела : Големина : 90 Препорачана возраст : 1224 Месеци Биста : 66с

DEN 259.04
Фростлуинаи Клиренс Предмети
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фростлуинаи Клиренс Предмети

Забелешка : ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Ако не знаете како да изберете големина, ви препорачуваме да земете ед�

DEN 0.67
Вранглер Карго Краток
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вранглер Карго Краток

Товар На Момчето Wrangler Short Straight fitcargo shortstrectch изработка за удобност и додадено движењедве предни џебови за

DEN 1.33