• Неодамнешно
Каицр Еднобојна Мрзлива Троседна Покривка Со Рачка Модерна Без Навлаки За Вреќи Со Грав За Полнење

Каицр Еднобојна Мрзлива Троседна Покривка Со Рачка Модерна Без Навлаки За Вреќи Со Грав За Полнење

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

Цврста Боја Мрзливи Троседот Покритие Со Рачка, Модерна Без Полнење Грав Торба Капаци, Мебел Заштитник За Внатрешни Отворено. Спецификации : . Материјал : Памук. Големина : 70см*80см/27,56 инчи*31,5 инчи, 85см*105см/33,46 инчи*41,34 инчи, 100см*120см/39,37 инчи*47,24 инчи. Боја : Црвена/Светло Сива/Темно Сива/Сина/Виолетова/Жолта/Кафеава/Каки/Црна/Зелена/Светло Жолта. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1*Мрзливи Троседот Покритие. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од памучен материјал што го прави нашиот тросед да покрива повеќе еластичен и издржлив, обезбедувајќи и добра функција и удобност. Мека и удобна за седење. Функција : лизгањето На Софата не само што може да го заштити вашиот мебел од случајна нечистотија, секојдневно носење и гребнатини од домашни миленици, кучиња деца, туку исто така може да го ажурира вашиот домашен декор, вашиот стар мебел ќе се сврти кон нов изглед. Карактеристики : дизајнот На Рачката е погоден за децата да го преместат мрзливиот тросед од соба во градина. Дизајнот со цврста боја е едноставен и модерен, бојата е светла и не е лесно да се избледи. Покривка За Вреќи со грав : тоа може да биде нова вреќа со грав со полнење со пластична пена, стари полнети играчки, стари перници и Маици. Скриениот патент може да спречи повреда на децата или вашиот под. Апликација : Заштитете ја софата од дамки, влакна од домашни миленици, оштетувања и прашина. Погоден за дома, хотел и канцеларија и секоја потреба софа место.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Медисон Мејсон Рашири Лизгање, Стол
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Медисон Мејсон Рашири Лизгање, Стол

Ажурирајте го омиленото место во домот каде што сакате да ги кренете нозете со Оваа Текстура Ткаенина З�

DEN 1.33
Небрендирани Божиќни Капачиња За Трпезариско Столче Класично Клаус Печатење Заштитно Куќиште Декорација На Столче Домашна Кујна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Небрендирани Божиќни Капачиња За Трпезариско Столче Класично Клаус Печатење Заштитно Куќиште Декорација На Столче Домашна Кујна

Опис : Издржлив Материјал : Користење на направен фланелет материјал, фина изработка и добра текстура, ш�

DEN 0.67
Пенгпенгфанг Згуснете Ја Високата Еластична Покривка На Главата На Креветот со сеопфатна Полиестерска Глава отпорна На Прашина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пенгпенгфанг Згуснете Ја Високата Еластична Покривка На Главата На Креветот со сеопфатна Полиестерска Глава отпорна На Прашина

Опис : Изработен од висококвалитетни материјали, овој капак за прашина покрај креветот е удобен на допи�

DEN 3.00
Навлаки За лизгање Пешкир Памучен Плетен Капак На Каучот За Перница Кауч Универзален Заштитник За Мебел Во Еднобојна Покривка
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Навлаки За лизгање Пешкир Памучен Плетен Капак На Каучот За Перница Кауч Универзален Заштитник За Мебел Во Еднобојна Покривка

Материјал : Изработен од полиестер, издржлив, дише и удобен, со силна текстура, мода и убавина, отпорност

DEN 1.67
Џиаросвеи Каучот Покрие Без Балирање Мазна Целосна Покритие Мулти-шема На Сите инклузивни Софа Покрива За Без Раце Троседот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Џиаросвеи Каучот Покрие Без Балирање Мазна Целосна Покритие Мулти-шема На Сите инклузивни Софа Покрива За Без Раце Троседот

Опис : Со семоќен, универзален, еластичен, капакот на софата е погоден за софа без раце за декорација.Кап�

DEN 2.00