• Неодамнешно
Модел Железница Оо Хо Скала Плаза Светилки ПРЕДВОДЕНИ Игралиште Улични Светла

Модел Железница Оо Хо Скала Плаза Светилки ПРЕДВОДЕНИ Игралиште Улични Светла

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет*Совршен За Распоред На Железница И Зграда!* Направено со Led Диоди .* Полн со жици и Led Диоди и може да биде осветлен .Спецификации : *Материјал : Челична цевка*Големина : 1 : 100(Околу 1,1 см) * функција цел : модел на маса за песок, декорација на градина,придружба на,Забава За Одмор, сценарио модел Содржина на пакетот : моделско светло*5 белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.3.Може да има мало отстапување поради различни серии на производство те молам прости ми. Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Само-Лекување Бие Топката 4 Полимер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Само-Лекување Бие Топката 4 Полимер

Целта На Самолекувачката Топка на МСП е направена со најтрајниот материјал за самолекување на пазарот �

DEN 799.84
Ополи игра на Авон Парк
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ополи игра на Авон Парк

Како правиш игра за големиот град Авон Парк? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние го заглавивме целиот �

DEN 879.84
Пиштол за Вода За Деца Игри Со Кисела Вода, Играчка За Вода Со Долг Дострел За Забави И Игра Со Активности На Отворено Во Жешко
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пиштол за Вода За Деца Игри Со Кисела Вода, Играчка За Вода Со Долг Дострел За Забави И Игра Со Активности На Отворено Во Жешко

Супер Вредност 8 Во 1 Пакет Малата големина ги прави лесни за носење за деца Целото семејство може да се з

DEN 191.84
Круна Казино 13.5 г Клеј Покер Чипови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Круна Казино 13.5 г Клеј Покер Чипови

13.5 грам 500 парче Круна Казино Глина Покер Чипови е добар за 58 играчи Овој сет се одликува со одличен звук

DEN 463.84